×

منوی اصلی

دسترسی سریع

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۶ آذر - ۱۳۹۸  
false
false

صاحبان حرفه و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی تا ۳۱ مرداد مهلت دارند در نظام سامانه فروش و استفاده از پایانه فروشگاهی (کارتخوان بانکی) نام‌نویسی کنند.

مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی  گفت: براساس قانون بودجه سال ۹۸ تمامی فعالان مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی که مجوز فعالیت آنها توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان نظام پزشکی ایران یا سازمان نظام دامپزشکی و سازمان دامپزشکی ایران صادر می‌شود، مکلفند در چارچوب قانون مالیات‌های مستقیم نسبت به نصب، راه اندازی و استفاده از پایانه فروشگاهی از ابتدای سال ۹۸ اقدام کنند.

مهدی نباتی ادامه داد: بر همین اساس آخرین مهلت ثبت درخواست تخصیص شماره شناسه پایانه فروشگاهی (کارتخوان) ۳۱ مردادماه است که مودیان باید به درگاه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی www.tax.gov.ir  مراجعه و مشخصات دستگاه کارتخوان خود را ثبت کنند.

به گزارش ایرنا، وی گفت: در اولین ماه پس از دریافت شناسه مذکور از طریق پیامک می‌توانند از آن بهره‌برداری کنند و مودیان مالیاتی می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل یا به منظور رفع ابهام به ادارات امور مالیاتی استان مراجعه و یا با سامانه ارتباط مردمی و پاسخگویی تلفنی ۱۵۲۶ تماس بگیرند.

 

پایان خبر

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false